Ga naar de hoofdinhoud
10% korting op huismerk + gratis bal bij € 75,- huismerk! Lees meer
Toon prijzen:|

Canon I-SENSYS LBP647Cdw Laserprinter

Trustpilot starsNog geen reviews
Kleuren laserprinterPrintenA4, A5, A6, B5, C5, 10x15, DLUSB, APP, Wifi, Wifi direct, Apple AirPrint, Android
Bekijk alle specificaties
€ 235,00 incl. btw
Kies voor extra zekerheid
Maandag in huis

Al 1.500.000+ klanten bestelden bij PrintAbout!

  • Bestel nu, maandag in huis
  • Betaal gratis op rekening
  • Levenslange garantie op huismerk
  • Klanten geven PrintAbout een 4,6 uit 5
  • Winnaar Shopping Awards 2023
Artikel
Prijs incl. btw
Canon I-SENSYS LBP647Cdw Laserprinter
Canon I-SENSYS LBP647Cdw Laserprinter
€ 235,00
Huismerk Canon 075H BK/C/M/Y Toner 4-kleuren Multipack Hoge capaciteit
10% combideal voordeel
€ 285,50€ 256,95
PrintAbout Premium A4 papier 1 pak (500 vel)
10% combideal voordeel
€ 7,25€ 6,52
MediaRange 3,0 meter USB 2.0 USB Kabel
10% combideal voordeel
€ 6,50€ 5,85

Bestel direct alles voor jouw printer via deze combideal. Daarmee ontvang je minimaal 10% korting op ons huismerk en geselecteerde accessoires!

Let op: de meeste printers worden door de fabrikant geleverd met gedeeltelijk gevulde starter-cartridges. Deze cartridges zijn nodig voor de installatie van de printer, je kunt er maar enkele afdrukken mee maken.

Algemeen

All-in-oneNee
FunctiesPrinten
PrinttechnologieLaser
GebruikslocatieKlein kantoor, Thuiskantoor
Automatische Documentinvoer (ADF)Nee
KleurenprinterJa
FotoprinterNee
RAM-geheugen1.000 MB
Geheugen uitbreidbaarNee

Aansluitmogelijkheden

USBJa
GeheugenkaartlezerNee
NetwerkaansluitingNee
Printen via appJa
WifiJa
Wifi directJa
Apple AirPrintJa
NFCNee
E-mail printingNee
BluetoothNee
AndroidJa

Printen/Afdrukken

Printsnelheid kleur25 pagina’s per minuut
Printsnelheid zwart-wit25 pagina’s per minuut
Maximaal papierformaatA4
Printerresolutie1200 x 1200 DPI
Automatisch dubbelzijdig printenNee
Eerste z/w pagina klaar na10,52 seconde
Eerste kleurenpagina klaar na10,57 seconde
Randloos printenNee
Aanbevolen volume tot2.500 pagina’s per maand

Scannen

ScannerfunctieNee

Kopiëren

KopieerapparaatNee

Faxen

FaxfunctieNee

Papier en overige media

PapierformatenA4, A5, A6, B5, C5, 10x15, DL
Max. papiergewicht Lade163 g/m²
CD's/DVD's bedrukkenNee
Extra papierlade mogelijkNee
Lades (incl. handinvoer)2
Totale invoercapaciteit251 vellen
Invoercapaciteit Handinvoer1 vel
Invoercapaciteit 1e lade250 vellen
Uitvoerlade100 vellen

Cartridges (inkt/toner)

Aantal4
XL cartridge beschikbaarJa
RecyclebaarNee

Beeldscherm

DisplayJa
KleurenschermNee
TouchscreenNee
Uitschuifbaar keyboardNee

Fysieke eigenschappen

KleurLichtgrijs
Breedte42,5 cm
Diepte41,8 cm
Hoogte26,5 cm
Gewicht14,5 Kg
Geluidsproductie51 dB

Garantie

Garantie uitbreidbaarJa
Garantie Zakelijk1 jaar
Garantie Particulier2 jaar

Systeemeisen

Geschikt voorWindows, macOS, Linux

Zorgeloos printen doe je met de PrintAbout garantie. Door PrintAbout garantie bij te kopen, heb je recht op kosteloos herstel van een technisch defect. Is de printer defect? Dan zorgen wij voor een snelle reparatie. Is de printer niet meer te repareren? Dan heb je recht op een vervangende printer.

Al jouw voordelen op een rij:

  • Kosteloze reparatie van jouw printer
  • Geen eigen risico
  • Reparatie niet mogelijk? Dan ontvang je een nieuwe printer!
  • Geen onderzoekskosten

Canon I-SENSYS LBP647Cdw Laserprinter kopen?

De Canon I-SENSYS LBP647Cdw is een betrouwbare kleurenlaserprinter voor je thuiskantoor. Dit apparaat print 25 pagina’s per minuut, waardoor je snel over je documenten beschikt. Met een resolutie van 1200 x 1200 DPI ben je verzekerd van scherpe afdrukken voor dagelijks zakelijk gebruik.

Wat maakt de Canon I-SENSYS LBP647Cdw Laserprinter zo handig?

Deze printer is ontworpen om je workflow soepel te laten verlopen. Je print documenten tot A4-formaat met een consistente snelheid in zowel kleur als zwart-wit. Het geheugen van 1.000 MB zorgt ervoor dat ook grotere bestanden vlot worden verwerkt zonder vertraging. De bediening verloopt via het ingebouwde scherm, waarmee je instellingen aanpast zonder ingewikkelde menu’s te doorlopen.

Dankzij de totale invoercapaciteit van 251 vellen hoef je niet constant papier bij te vullen. Voor specifieke taken is er een handinvoer beschikbaar. Mocht je op termijn meer capaciteit nodig hebben, dan is een extra papierlade mogelijk. De printer is geschikt voor diverse besturingssystemen zoals Windows, macOS en Linux, waardoor hij in vrijwel elke kantooromgeving direct inzetbaar is.

Voor wie is de Canon I-SENSYS LBP647Cdw Laserprinter geschikt?

Deze printer is een passende keuze voor de veeleisende thuiswerker die regelmatig rapporten of presentaties in kleur moet printen. Met een aanbevolen volume tot 2.500 pagina’s per maand biedt de machine genoeg capaciteit voor een kleine werkomgeving of een druk thuiskantoor. De snelle eerste printtijd zorgt ervoor dat je niet hoeft te wachten bij de machine als je even snel een document nodig hebt.

Daarnaast is dit model geschikt voor ondernemers die waarde hechten aan efficiëntie. Omdat je gebruik kunt maken van XL-toners, hoef je minder vaak verbruiksmaterialen te vervangen. Dit bespaart tijd en zorgt voor lagere kosten per pagina. De constructie is robuust en stabiel, wat hem maakt tot een duurzame toevoeging aan je werkplek.

Wat zijn de voordelen van Canon I-SENSYS LBP647Cdw Laserprinter?

  • Printsnelheid van 25 pagina’s per minuut in kleur en zwart-wit.

  • Hoge printresolutie van 1200 x 1200 DPI voor scherpe teksten en afbeeldingen.

  • Geschikt voor intensief gebruik met een maandelijks volume tot 2.500 pagina’s.

  • Eenvoudige bediening via het display.

  • Ondersteuning voor XL-toners voor een lager verbruik.

  • Uitbreidbaar met een extra papierlade mogelijk.

  • Compacte afmetingen waardoor hij in de meeste kantoorruimtes past.

  • Compatibel met Windows, macOS en Linux.

Met deze printer worden onderstaande onderdelen standaard meegeleverd:
CartridgesJa, met starterscapaciteit
HandleidingJa
NetwerkkabelNee
NetsnoerJa
USB kabelNee

Producten voor de Canon I-SENSYS LBP647Cdw Laserprinter