Ga naar de hoofdinhoud
10% korting op huismerk + gratis bal bij € 75,- huismerk! Lees meer
Toon prijzen:|

Epson EcoTank ET-5805 Inkjetprinter

Trustpilot starsNog geen reviews
Kleuren inkjetprinterPrinten, Scannen, Kopiëren, FaxenA4, A5, A6, B5, B6, C4, C6, DLUSB, LAN, APP, Wifi, Wifi direct, Apple AirPrint, Android
Bekijk alle specificaties
€ 664,00 incl. btw
Kies voor extra zekerheid
Morgen in huis

Al 1.500.000+ klanten bestelden bij PrintAbout!

Let op: Maximaal 3 per klant

  • Bestel nu, morgen in huis
  • Betaal gratis op rekening
  • Levenslange garantie op huismerk
  • Klanten geven PrintAbout een 4,6 uit 5
  • Winnaar Shopping Awards 2023
Artikel
Prijs incl. btw
Epson EcoTank ET-5805 Inkjetprinter
Epson EcoTank ET-5805 Inkjetprinter
€ 664,00
Huismerk Epson 113 (CT06B14/24/34/440) Inktcartridge 4-kleuren Multipack
10% combideal voordeel
€ 31,50€ 28,35
PrintAbout Premium A4 papier 1 pak (500 vel)
10% combideal voordeel
€ 7,25€ 6,52
MediaRange 3,0 meter USB 2.0 USB Kabel
10% combideal voordeel
€ 6,50€ 5,85

Bestel direct alles voor jouw printer via deze combideal. Daarmee ontvang je minimaal 10% korting op ons huismerk en geselecteerde accessoires!

Let op: de meeste printers worden door de fabrikant geleverd met gedeeltelijk gevulde starter-cartridges. Deze cartridges zijn nodig voor de installatie van de printer, je kunt er maar enkele afdrukken mee maken.

Algemeen

All-in-oneJa
FunctiesPrinten, Scannen, Kopiëren, Faxen
PrinttechnologieInkjet
GebruikslocatieGroot kantoor
Automatische Documentinvoer (ADF)Ja
KleurenprinterJa
FotoprinterJa

Aansluitmogelijkheden

USBJa
GeheugenkaartlezerNee
NetwerkaansluitingJa
Printen via appJa
WifiJa
Wifi directJa
Apple AirPrintJa
NFCNee
E-mail printingNee
BluetoothNee
AndroidJa

Printen/Afdrukken

Printsnelheid kleur22 pagina’s per minuut
Printsnelheid zwart-wit32 pagina’s per minuut
Maximaal papierformaatA4
Printerresolutie4800 x 2400 DPI
Automatisch dubbelzijdig printenJa
Eerste z/w pagina klaar na5,5 seconde
Eerste kleurenpagina klaar na9,5 seconde
Randloos printenNee
Aanbevolen volume tot3.300 pagina’s per maand

Scannen

ScannerfunctieJa
Auto. dubbelzijdig scannenJa
Type scannerFlatbedscanner
Maximale resolutie1200 x 2400 DPI
Scansnelheid kleur9 pagina’s per minuut
Scansnelheid zwart-wit26 pagina’s per minuut
Maximaal scanformaatA4

Kopiëren

KopieerapparaatJa
KleurenkopieJa
Auto. dubbelzijdig kopiërenJa

Faxen

FaxfunctieJa

Papier en overige media

PapierformatenA4, A5, A6, B5, B6, C4, C6, DL
CD's/DVD's bedrukkenNee
Invoercapaciteit ADF50 vellen
Extra papierlade mogelijkNee
Lades (incl. handinvoer)3
Totale invoercapaciteit550 vellen
Invoercapaciteit Handinvoer50 vellen
Invoercapaciteit 1e lade250 vellen
Invoercapaciteit 2e lade250 vellen
Uitvoerlade125 vellen

Cartridges (inkt/toner)

Aantal4
XL cartridge beschikbaarNee
RecyclebaarNee

Beeldscherm

DisplayJa
KleurenschermNee
TouchscreenNee

Fysieke eigenschappen

KleurZwart
Breedte42,5 cm
Diepte50 cm
Hoogte35 cm
Gewicht17,5 Kg
Geluidsproductie51 dB

Garantie

Garantie uitbreidbaarJa
Garantie Zakelijk1 jaar
Garantie Particulier2 jaar

Systeemeisen

Geschikt voorWindows, macOS

Zorgeloos printen doe je met de PrintAbout garantie. Door PrintAbout garantie bij te kopen, heb je recht op kosteloos herstel van een technisch defect. Is de printer defect? Dan zorgen wij voor een snelle reparatie. Is de printer niet meer te repareren? Dan heb je recht op een vervangende printer.

Al jouw voordelen op een rij:

  • Kosteloze reparatie van jouw printer
  • Geen eigen risico
  • Reparatie niet mogelijk? Dan ontvang je een nieuwe printer!
  • Geen onderzoekskosten

Epson EcoTank ET-5805 Inkjetprinter kopen?

De Epson EcoTank ET-5805 is een veelzijdige all-in-one inkjetprinter die printen, scannen, kopiëren en faxen combineert. Dankzij de hoge printsnelheid van 32 pagina’s per minuut in zwart-wit hoef je nooit lang te wachten op je documenten. Dit model is een praktische keuze voor wie een betrouwbare machine zoekt met een ruime papiercapaciteit van 550 vellen.

Wat maakt de Epson EcoTank ET-5805 Inkjetprinter zo handig?

Dit apparaat werkt met inktflessen in plaats van traditionele cartridges, wat het bijvullen eenvoudig maakt. Met een maximale papiercapaciteit van 550 vellen in de lade kun je grote opdrachten verwerken zonder constant papier bij te vullen. De printer ondersteunt papierformaten tot A4, waardoor hij geschikt is voor al je dagelijkse kantoordocumenten. Voor wie nog meer volume nodig heeft, is er extra papierlade mogelijk.

De bediening verloopt gemakkelijk via het ingebouwde touchscreen, waarmee je snel door de instellingen navigeert. Documenten worden snel verwerkt dankzij de automatische documentinvoer voor 50 vellen. Ook dubbelzijdig printen en scannen gaat volledig automatisch, wat je veel tijd bespaart bij het verwerken van meerzijdige rapporten. De printer is bovendien compatibel met Windows en macOS, zodat je hem moeiteloos in je huidige werkomgeving integreert.

Voor wie is de Epson EcoTank ET-5805 Inkjetprinter geschikt?

Deze printer is een passende oplossing voor de serieuze thuiswerker die een hoge productiviteit eist. Omdat de machine tot 3.300 pagina’s per maand aankan, is hij ook uitstekend inzetbaar voor kleine kantoren waar dagelijks veel documenten worden geprint en gekopieerd. Door de combinatie van snelheid en de mogelijkheid tot dubbelzijdig scannen, is het een efficiënte partner voor administratieve taken.

Ook voor drukke huishoudens met meerdere gebruikers biedt de ET-5805 uitkomst. De betrouwbaarheid en de lage onderhoudsbehoefte zorgen ervoor dat je altijd over documenten beschikt wanneer dat nodig is. Of je nu schoolverslagen print of zakelijke correspondentie verwerkt, deze printer sluit aan bij uiteenlopende werkzaamheden zonder dat je continu naar de inktvoorraad hoeft om te kijken.

Wat zijn de voordelen van Epson EcoTank ET-5805 Inkjetprinter?

  • Hoge printsnelheid van 32 pagina’s per minuut voor zwart-wit documenten.

  • Ruime papiercapaciteit van 550 vellen voor minder vaak bijvullen.

  • Automatisch dubbelzijdig printen, scannen en kopiëren bespaart papier en tijd.

  • Eenvoudige bediening via het overzichtelijke touchscreen.

  • Inclusief faxfunctie voor complete kantoorondersteuning.

  • En extra papierlade mogelijk voor intensief gebruik.

  • Geschikt voor diverse papierformaten tot A4.

Je hebt de Epson 113 inktserie nodig. Bekijk alle beschikbare Epson EcoTank ET-5805 inktcartridges.

Met deze printer worden onderstaande onderdelen standaard meegeleverd:
CartridgesJa, met starterscapaciteit
HandleidingJa
NetwerkkabelNee
NetsnoerJa
USB kabelNee

Producten voor de Epson EcoTank ET-5805 Inkjetprinter